MONIL AS
Oversikt
Strandveien 55, 1366, LYSAKER
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registrert
- 09.02.2022
- Stiftet
- 21.01.2022
- Sist innsendte årsregnskap
- 2025
- Ansatte
- 53
- Kapital
- 4 576 623
- Aksjer
- 4 012 968
Siste tilgjengelige regnskap
Regnskapsår 2025- Driftsinntekter
- 66 473 122
- Årsresultat
- -46 286 911
- Egenkapital
- 56 151 686
Aktivitet
Utvikling og salg av elektronikk- og sensorprodukter, samt tilhørende internasjonal markedsføring og salg av disse.
Vedtektsfestet formål
Utvikling og salg av elektronikk- og sensorprodukter, samt tilhørende internasjonal markedsføring og salg av disse, investering i andre selskaper eller utvikling av annen virksomhet, og alt som står i forbindelse med forannevnte.
Viktige datoer
- Registrert som arbeidsgiver
- Registrert i Merverdiavgiftsregisteret
- Registrert i Enhetsregisteret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Selskapet ble stiftet
Kilde: Brønnøysundregistrene. Opplysninger kan være forsinket sammenlignet med kilderegisteret.
Roller og eiere
Daglig leder
- Torstein Nesse (37)
Daglig leder
Regnskapsfører
- FLYT ACCOUNTING AS
Regnskapsfører
Revisor
- CEDRA NORGE MOMENTUM AS
Revisor
Styre
- Didrik Dege Dimmen (34)LinkedIn
Styremedlem
- Geir Førre (58)
Styrets leder
- Sigurlaug Oskarsdottir (38)
Styremedlem
- Susanne Klungtveit Holst (38)
Styremedlem
- Thomas Embla Bonnerud (48)
Styremedlem
Eiere
Viser de 50 største eierne.
| Navn | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| FIRDA AS | 1 919 603 | 47.83% |
| GEIR MORTEN EGEBERG MELLEM | 209 326 | 5.22% |
| OTTAR RØED | 151 006 | 3.76% |
| ERLEND MONGE CHRISTOFFERSEN | 138 241 | 3.44% |
| RØDHODEFALK AS | 119 121 | 2.97% |
| TALLY AS | 106 487 | 2.65% |
| MONIL AS | 94 360 | 2.35% |
| SIGNIFIKANT INVEST AS | 90 603 | 2.26% |
| MENS ET MANUS APS | 80 323 | 2.00% |
| STARSHIP HOLDING AS | 79 278 | 1.98% |
| RABAKKEN INVEST AS | 75 276 | 1.88% |
| HHT INVEST AS | 73 575 | 1.83% |
| HARD WORK INVEST AS | 70 000 | 1.74% |
| SINMAR AS | 60 355 | 1.50% |
| INEO AS | 50 168 | 1.25% |
| YSTHOLMEN FELLES AS | 48 570 | 1.21% |
| E59 INVEST AS | 47 617 | 1.19% |
| AREPO AS | 47 170 | 1.18% |
| IGNA AS | 46 499 | 1.16% |
| HST INVEST AS | 43 561 | 1.09% |
| LONGFELLOW INVEST AS | 41 914 | 1.04% |
| ANNANT AS | 35 375 | 0.88% |
| MSB INVEST AS | 32 374 | 0.81% |
| STIAN HAGBERG | 29 687 | 0.74% |
| DIMMEN HOLDING AS | 29 621 | 0.74% |
| CHEERS INVEST AS | 28 255 | 0.70% |
| VILLAMAR AS | 27 028 | 0.67% |
| SPOR 14 AS | 25 167 | 0.63% |
| JKHM INVEST AS | 22 666 | 0.56% |
| ROALD MATTHIAS STORM | 22 518 | 0.56% |
| MORTEN FØRRE | 21 010 | 0.52% |
| JORUNN FØRRE | 20 794 | 0.52% |
| VAAGEN VENTURES AS | 20 000 | 0.50% |
| SØRBRÅTAN EIENDOM AS | 13 786 | 0.34% |
| JOSEF FLATLANDSMO | 13 750 | 0.34% |
| SOLVEIG JØRGENSEN MOHR | 13 164 | 0.33% |
| GINIE AS | 11 832 | 0.29% |
| DINTERO HOLDING AS | 11 628 | 0.29% |
| FLOKKEN HOLDING AS | 10 426 | 0.26% |
| ODD JONNY FØRRE | 9 434 | 0.24% |
| ANN ELINOR JAMTVOLL AASEN | 4 247 | 0.11% |
| JEREMY MICHAEL GERST | 3 125 | 0.08% |
| SOLETTA VENTURES AS | 2 830 | 0.07% |
| MARCUS ALEXANDER TJOMSAAS | 2 076 | 0.05% |
| ERIK PER VINCENT ORRE | 2 000 | 0.05% |
| NØST HOLDING AS | 1 886 | 0.05% |
| JANNA SALTE HOVSTAD | 1 428 | 0.04% |
| TOBIAS SLETTEMOEN KONGSVIK | 1 162 | 0.03% |
| CH GRINDHEIM HOLDING AS | 943 | 0.02% |
| NATASCHA ALEXANDRIA GRINNELL | 943 | 0.02% |
Konsernstruktur
Se morselskap, datterselskaper og andre registrerte eierforbindelser for virksomheten.
Nettverk rundt selskapet
Denne oversikten viser direkte koblinger via personer med aktive roller i begge selskaper.
Finansielle nøkkeltall
Se siste tilgjengelige årsregnskap med inntekter, resultat, balanse, nøkkeltall og risikosignaler.
Henter siste regnskapstall …
Kunngjøringer
Se offentlige kunngjøringer om blant annet registrering, endringer, avvikling og konkurs fra Brønnøysundregistrene.
Varemerker
Se registrerte varemerker, status, type, registreringsdato og søknadsnummer fra Patentstyret.
Finn lignende selskaper
Finn selskaper i samme bransje og område, rangert etter hvor godt de ligner denne virksomheten.