UGLAND SUPRAMAX AS
Oversikt
Munkedamsveien 62C, 0270, OSLO
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registrert
- 02.03.2023
- Stiftet
- 16.02.2023
- Sist innsendte årsregnskap
- 2025
- Kapital
- 980 000
- Aksjer
- 980 000
Siste tilgjengelige regnskap
Regnskapsår 2025- Driftsinntekter
- 46 837 943
- Årsresultat
- 3 349 857
- Egenkapital
- 98 843 986
Aktivitet
Utenriks sjøfart med gods.
Vedtektsfestet formål
Å kjøpe, eie og operere skipet "Carmencita" ("Skipet"), og hva som hermed står i forbindelse.
Bransjer
Kommune
OsloViktige datoer
- Registrert i Merverdiavgiftsregisteret
- Registrert i Enhetsregisteret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Selskapet ble stiftet
Kilde: Brønnøysundregistrene. Opplysninger kan være forsinket sammenlignet med kilderegisteret.
Roller og eiere
Forretningsfører
- CLARKSONS BUSINESS MANAGEMENT AS
Forretningsfører
Regnskapsfører
- AZETS INSIGHT AS
Regnskapsfører
- CLARKSONS BUSINESS MANAGEMENT AS
Regnskapsfører
Revisor
- CEDRA NORGE AS
Revisor
Styre
- Henrik Zetlitz Nessler (62)
Styremedlem
- Petter Nordby (76)
Styremedlem
- Øyvind Bjørnskau Johannesen (39)
Styrets leder
Eiere
| Navn | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| AS UGLANDS REDERI | 245 000 | 25.00% |
| MØKSTER INVESTERING AS | 200 000 | 20.41% |
| ØYLAKS DRIFT AS | 147 000 | 15.00% |
| BELLALAND SHIPPING LTD. | 37 500 | 3.83% |
| AGAT AS | 25 000 | 2.55% |
| DUTCH OCEANS CAPITAL B.V. | 25 000 | 2.55% |
| HELLING HOLDING AS | 20 000 | 2.04% |
| P NORDBY & CO AS | 19 600 | 2.00% |
| REDET AS | 15 000 | 1.53% |
| CHAMAR AS | 14 700 | 1.50% |
| JANAMARIN AS | 14 700 | 1.50% |
| MARKSTØL INVEST AS | 14 700 | 1.50% |
| CALOBRA AS | 13 500 | 1.38% |
| BRAVOMAR HOLDING LTD. | 12 500 | 1.28% |
| CEBENOTTO AS | 12 500 | 1.28% |
| GOAS AS | 12 500 | 1.28% |
| HERHOLDT AS | 12 500 | 1.28% |
| JAN HEGGELUND | 12 500 | 1.28% |
| JD INVEST AS | 12 500 | 1.28% |
| KNUT INVEST AS | 12 500 | 1.28% |
| MARIENLYST EIENDOM AS | 12 500 | 1.28% |
| NAVIO AS | 12 500 | 1.28% |
| NETWORK INT. AS | 12 500 | 1.28% |
| NY EIGEDOM AS | 12 500 | 1.28% |
| RAGNAR NESDAL | 12 500 | 1.28% |
| SEGGEN ENTERPRISES AS | 12 500 | 1.28% |
| TUCAN HOLDING AS | 12 500 | 1.28% |
| ESMAR AS | 7 800 | 0.80% |
| ZACHEN INVEST AS | 2 200 | 0.22% |
| L CAPITAL AS | 1 100 | 0.11% |
| LG CAPITAL AS | 1 100 | 0.11% |
| O CAPITAL AS | 1 100 | 0.11% |
Konsernstruktur
Se morselskap, datterselskaper og andre registrerte eierforbindelser for virksomheten.
Nettverk rundt selskapet
Denne oversikten viser direkte koblinger via personer med aktive roller i begge selskaper.
Finansielle nøkkeltall
Se siste tilgjengelige årsregnskap med inntekter, resultat, balanse, nøkkeltall og risikosignaler.
Henter siste regnskapstall …
Kunngjøringer
Se offentlige kunngjøringer om blant annet registrering, endringer, avvikling og konkurs fra Brønnøysundregistrene.
Varemerker
Se registrerte varemerker, status, type, registreringsdato og søknadsnummer fra Patentstyret.
Finn lignende selskaper
Finn selskaper i samme bransje og område, rangert etter hvor godt de ligner denne virksomheten.