HERCULES SUPPLY AS
Oversikt
Munkedamsveien 62C, 0270, OSLO
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registrert
- 08.08.2022
- Stiftet
- 13.07.2022
- Sist innsendte årsregnskap
- 2025
- Kapital
- 7 036 250
- Aksjer
- 2 165 000
Siste tilgjengelige regnskap
Regnskapsår 2025- Driftsinntekter
- 0
- Årsresultat
- -1 713 280
- Egenkapital
- 255 114 404
Aktivitet
Rederivirksomhet.
Vedtektsfestet formål
Skipsfart med egne og innleide skip samt hva hermed står i forbindelse, samt deltagelse i andre selskaper med tilsvarende formål.
Bransjer
Kommune
OsloViktige datoer
- Registrert i Merverdiavgiftsregisteret
- Registrert i Enhetsregisteret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Selskapet ble stiftet
Kilde: Brønnøysundregistrene. Opplysninger kan være forsinket sammenlignet med kilderegisteret.
Roller og eiere
Forretningsfører
- CLARKSONS BUSINESS MANAGEMENT AS
Forretningsfører
Regnskapsfører
- CLARKSONS BUSINESS MANAGEMENT AS
Regnskapsfører
Revisor
- CEDRA NORGE AS
Revisor
Styre
- Christian Wessel Svensson (58)
Styremedlem
- Keith Fletcher (61)
Styremedlem
- Pål Myklebust (58)
Styrets leder
- Ragnar Horn (65)
Styremedlem
Eiere
| Navn | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| FLETCHER OFFSHORE SERVICES LIMITED | 433 000 | 20.00% |
| TACONIC AS | 159 744 | 7.38% |
| EAGLE AS | 106 499 | 4.92% |
| EINAR MYKLEBUST | 106 499 | 4.92% |
| NORDPOLEN HOLDING AS | 106 499 | 4.92% |
| ØYLAKS DRIFT AS | 106 499 | 4.92% |
| STAVERN HELSE OG FORVALTNING AS | 106 499 | 4.92% |
| MARITIME YIELD COMPANY AS | 86 600 | 4.00% |
| LAPAS AS | 73 787 | 3.41% |
| CHAMAR AS | 53 250 | 2.46% |
| MARKSTØL INVEST AS | 53 249 | 2.46% |
| SKAGERAK HOLDING PTE LTD | 53 249 | 2.46% |
| ATC INVEST AS | 49 191 | 2.27% |
| GREEN HIGHLANDER HOLDING AS | 49 191 | 2.27% |
| LARSSON SHIPPING AB | 49 191 | 2.27% |
| MØKSTER INVESTERING AS | 49 191 | 2.27% |
| EVIK AS | 42 600 | 1.97% |
| INVIMA AB | 42 600 | 1.97% |
| LØREN HOLDING AS | 42 600 | 1.97% |
| MARIENLYST EIENDOM AS | 42 600 | 1.97% |
| ORAKEL AS | 42 600 | 1.97% |
| PMG HOLDING AS | 42 600 | 1.97% |
| MATOS INVEST APS | 32 475 | 1.50% |
| SKIPS AS JOHN | 29 515 | 1.36% |
| TK HOLDING AS | 29 515 | 1.36% |
| GRANHAUG INDUSTRIER AS | 26 657 | 1.23% |
| BRAMARE AS | 21 300 | 0.98% |
| CLUPEA II AS | 21 300 | 0.98% |
| EIDSIVA HOLDING AS | 21 300 | 0.98% |
| HATLEVIK AS | 21 300 | 0.98% |
| MCE HOLDING AS | 21 300 | 0.98% |
| PROFOND AS | 21 300 | 0.98% |
| SEGGEN ENTERPRISES AS | 21 300 | 0.98% |
Konsernstruktur
Se morselskap, datterselskaper og andre registrerte eierforbindelser for virksomheten.
Nettverk rundt selskapet
Denne oversikten viser direkte koblinger via personer med aktive roller i begge selskaper.
Finansielle nøkkeltall
Se siste tilgjengelige årsregnskap med inntekter, resultat, balanse, nøkkeltall og risikosignaler.
Henter siste regnskapstall …
Kunngjøringer
Se offentlige kunngjøringer om blant annet registrering, endringer, avvikling og konkurs fra Brønnøysundregistrene.
Varemerker
Se registrerte varemerker, status, type, registreringsdato og søknadsnummer fra Patentstyret.
Finn lignende selskaper
Finn selskaper i samme bransje og område, rangert etter hvor godt de ligner denne virksomheten.