VGAN CHOCOLATE AS
Oversikt
c/o Sverre J. Refsum, Mogens Thorsens gate 13, 0264, OSLO
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registrert
- 23.11.2020
- Stiftet
- 28.10.2020
- Sist innsendte årsregnskap
- 2025
- Kapital
- 114 208
- Aksjer
- 112 719
Siste tilgjengelige regnskap
Regnskapsår 2025- Driftsinntekter
- 2 777 125
- Årsresultat
- -3 925 611
- Egenkapital
- 18 675 028
Aktivitet
Selskapet utvikler, kjøper og selger sjokoladeprodukter samt sukkervarer. Herunder også produksjon av dette.
Vedtektsfestet formål
Import og salg av sjokoladeprodukter samt sukkervarer. Herunder også produksjon av dette. Selskapet kan og investere i næringsvirksomhet, herunder aksjer og andeler, deltagelse i andre selskaper med lignende virksomhet, samt å skape en vesentlig positiv innvirkning på samfunnet og miljøet, både lokalt og globalt.
Kommune
OsloViktige datoer
- Registrert som arbeidsgiver
- Registrert i Merverdiavgiftsregisteret
- Registrert i Enhetsregisteret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Selskapet ble stiftet
Kilde: Brønnøysundregistrene. Opplysninger kan være forsinket sammenlignet med kilderegisteret.
Roller og eiere
Daglig leder
- Thomas Kraft (50)
Daglig leder
Regnskapsfører
- AMESTO ACCOUNTHOUSE SØR AS
Regnskapsfører
Styre
- Anne Floor Van Dalfsen (39)
Styremedlem
- Erik Johan Markman (48)
Styrets leder
- Frode Lervik (58)
Styremedlem
- Thomas Kraft (50)
Styremedlem
- Thorstein Berg (77)
Styremedlem
Eiere
| Navn | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| MIMER MEDICAL AB | 27 747 | 24.30% |
| LINJEUTVIKLING AS | 13 740 | 12.03% |
| S. UGELSTAD INVEST AS | 12 536 | 10.98% |
| GC RIEBER FORTUNA AS | 9 087 | 7.96% |
| AUXIO AB | 7 693 | 6.74% |
| BJØRK INVEST AS | 7 693 | 6.74% |
| VALERE AS | 7 030 | 6.16% |
| TUFTEN HOLDING AS | 4 102 | 3.59% |
| CAMPFIRE AS | 2 485 | 2.18% |
| ATTEN:ATTEN AS | 2 397 | 2.10% |
| MOUNIIR BASHOUR | 2 100 | 1.84% |
| LARS JANSON | 1 887 | 1.65% |
| 99 % HOLDING AS | 1 843 | 1.61% |
| NEW HORIZON ENTERPRISES, INC. | 1 415 | 1.24% |
| HAATUFT AS | 1 350 | 1.18% |
| MORTEN SKJELLANGER AS | 949 | 0.83% |
| BONA KASS LTD | 821 | 0.72% |
| ALVARO MARTINEZ BARRIO | 727 | 0.64% |
| BRADLEY J. HERMAN | 618 | 0.54% |
| SPEED CONNECTION AG | 566 | 0.50% |
| HANS MARTIN HØYERAAL | 514 | 0.45% |
| STURLE NILSEN | 509 | 0.45% |
| UNIVERSAL LOGISTICS HOLDING AS | 463 | 0.41% |
| CHRISTIAN LINDQUIST | 386 | 0.34% |
| ERIK BONSAKSEN AS | 386 | 0.34% |
| ETUDE AS | 377 | 0.33% |
| ELLA KREILISHEIM | 362 | 0.32% |
| TONJE BRUBAK | 320 | 0.28% |
| BJØRN REKTORLI | 293 | 0.26% |
| LINDA JOHANNE HANSEN | 231 | 0.20% |
| JOHN HARALD KNUTSSON | 226 | 0.20% |
| AWA SARR | 197 | 0.17% |
| GPB INVEST AS | 189 | 0.17% |
| ØDDEN HOLDING AS | 189 | 0.17% |
| HENNING HERFINDAL DYRKOLBOTN | 170 | 0.15% |
| BOLT COMMUNICATION AS | 168 | 0.15% |
| SGF INVEST AS | 160 | 0.14% |
| PEXI AS | 151 | 0.13% |
| ØYSTEIN GYLVIK | 121 | 0.11% |
| KENNETH WONG | 103 | 0.09% |
| TIFFNY FOX | 103 | 0.09% |
| CYBE SOLUTIONS AS | 100 | 0.09% |
| PIPILA AS | 80 | 0.07% |
| IVAYLO L. SEMVSKI | 57 | 0.05% |
| MARIUS ULSAKER FRISTAD | 40 | 0.04% |
| REZA SVERRE SARMAST | 38 | 0.03% |
Konsernstruktur
Se morselskap, datterselskaper og andre registrerte eierforbindelser for virksomheten.
Nettverk rundt selskapet
Denne oversikten viser direkte koblinger via personer med aktive roller i begge selskaper.
Finansielle nøkkeltall
Se siste tilgjengelige årsregnskap med inntekter, resultat, balanse, nøkkeltall og risikosignaler.
Henter siste regnskapstall …
Kunngjøringer
Se offentlige kunngjøringer om blant annet registrering, endringer, avvikling og konkurs fra Brønnøysundregistrene.
Varemerker
Se registrerte varemerker, status, type, registreringsdato og søknadsnummer fra Patentstyret.
Finn lignende selskaper
Finn selskaper i samme bransje og område, rangert etter hvor godt de ligner denne virksomheten.