ASTRUM GROUP AS
Oversikt
c/o IHS Regnskap Lysaker torg 2, 1366, LYSAKER
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registrert
- 16.11.2019
- Stiftet
- 06.11.2019
- Sist innsendte årsregnskap
- 2025
- Kapital
- 58 029
Siste tilgjengelige regnskap
Regnskapsår 2025- Driftsinntekter
- 673 495
- Årsresultat
- -1 543 953
- Egenkapital
- 14 920 150
Aktivitet
Investeringer og virksomhet knyttet til omgjøring av avfall til energi.
Kommune
BærumViktige datoer
- Registrert i Merverdiavgiftsregisteret
- Registrert i Enhetsregisteret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Selskapet ble stiftet
Kilde: Brønnøysundregistrene. Opplysninger kan være forsinket sammenlignet med kilderegisteret.
Roller og eiere
Regnskapsfører
- IHS REGNSKAP AS
Regnskapsfører
Styre
- Jan Wilhelm Neumann (67)
Styremedlem
- Kai Erik Reith (45)
Styremedlem
- Stig Magnus Herbern (70)
Styrets leder
Eiere
Viser de 50 største eierne.
| Navn | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| NYE DYMAX INVEST AS | 360 000 | 6.62% |
| IV ESTARTEGIA, UNIPESSOAL LDA | 330 000 | 6.07% |
| JEMS HOLDING AS | 312 947 | 5.75% |
| B-O CONSULTING AS | 300 000 | 5.52% |
| FRESHTECH HOLDING AS | 300 000 | 5.52% |
| ANELSEN AS | 288 602 | 5.31% |
| BJØRN SVENSVIK | 250 666 | 4.61% |
| MOVIDA AS | 219 414 | 4.03% |
| WORP ISLAS BALEARES S.L. | 170 600 | 3.14% |
| SMH MANAGEMENT AS | 168 876 | 3.10% |
| SEASIDE ENERGY AS | 161 831 | 2.98% |
| CAMIC INVEST AS | 150 000 | 2.76% |
| LAILA BALI | 120 000 | 2.21% |
| PETROCK II AS | 94 897 | 1.74% |
| ODDGEIR AARSLAND | 87 169 | 1.60% |
| CONTANCIA AS | 86 495 | 1.59% |
| CM-HOLDING I AS | 70 000 | 1.29% |
| FREDRIK KJØLBERG | 70 000 | 1.29% |
| KEN SAKAI | 70 000 | 1.29% |
| KHANG INVEST AS | 69 164 | 1.27% |
| TROND KJÆRSTAD | 64 634 | 1.19% |
| OLA MALUM | 61 999 | 1.14% |
| OFTEN HOLDING AS | 60 000 | 1.10% |
| REYMERT HOLDING AS | 60 000 | 1.10% |
| EILIF HJELSETH | 58 015 | 1.07% |
| UTS36 AS | 57 930 | 1.07% |
| HOLTE CONSULTING AS | 52 095 | 0.96% |
| RIG INVEST AS | 39 079 | 0.72% |
| BRYNJE AS | 37 333 | 0.69% |
| GUDMUND EVJU | 36 000 | 0.66% |
| THINK INVEST AS | 35 000 | 0.64% |
| PROJECT NET ZERO SA | 33 066 | 0.61% |
| PER JAHRE-NILSEN | 32 558 | 0.60% |
| MOHAMMED MIRAN MIAH | 32 000 | 0.59% |
| SVERRE HASVOLD | 30 485 | 0.56% |
| DP HOLDING AS | 30 012 | 0.55% |
| AS ATLANTIC INVEST | 30 000 | 0.55% |
| SVEIN TORE BØ | 27 979 | 0.51% |
| ARVE HOGNE HATLEVOLL | 27 042 | 0.50% |
| MIDGAR AS | 26 018 | 0.48% |
| RAGNAR SUNDBY | 24 286 | 0.45% |
| EIRIK TANGE HARBØ | 23 000 | 0.42% |
| LANGLEE WAVE POWER AS | 21 050 | 0.39% |
| HEXEBERG AS | 20 000 | 0.37% |
| OLAV HENRIKSEN | 20 000 | 0.37% |
| OLA KVENNÅS | 19 354 | 0.36% |
| ANN CHRISTIN BAKKEN | 19 231 | 0.35% |
| ØYSTEIN EIDE | 18 054 | 0.33% |
| P A FRØILAND INVEST AS | 18 000 | 0.33% |
| LARS NEDERBERG | 16 981 | 0.31% |
Konsernstruktur
Se morselskap, datterselskaper og andre registrerte eierforbindelser for virksomheten.
Nettverk rundt selskapet
Denne oversikten viser direkte koblinger via personer med aktive roller i begge selskaper.
Finansielle nøkkeltall
Se siste tilgjengelige årsregnskap med inntekter, resultat, balanse, nøkkeltall og risikosignaler.
Henter siste regnskapstall …
Kunngjøringer
Se offentlige kunngjøringer om blant annet registrering, endringer, avvikling og konkurs fra Brønnøysundregistrene.
Varemerker
Se registrerte varemerker, status, type, registreringsdato og søknadsnummer fra Patentstyret.
Finn lignende selskaper
Finn selskaper i samme bransje og område, rangert etter hvor godt de ligner denne virksomheten.