NOSWEAT CLOTHING AS
Oversikt
Ostadalsveien 68, 0753, OSLO
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registrert
- 22.03.2019
- Stiftet
- 12.03.2019
- Sist innsendte årsregnskap
- 2025
- Kapital
- 125 253
- Aksjer
- 125 046
Siste tilgjengelige regnskap
Regnskapsår 2025- Driftsinntekter
- 335 345
- Årsresultat
- -130 524
- Egenkapital
- -1 026 024
Aktivitet
Salg, markedsføring og tilretteleggelse av klær og tilhørende produkter som skal hjelpe mennesker som lider av hyperhidrose og/eller overdreven svetting, samt annen virksomhet i naturlig sammenheng med dette, i egen regi eller som deltager i andre selskaper.
Vedtektsfestet formål
Salg, markedsføring og tilretteleggelse av klær og tilhørende produkter som skal hindre/hjelpe mennesker som lider av hyperhidrose og/eller overdreven svetting, samt annen virksomhet i naturlig sammenheng med dette, i egen regi eller som deltager i andre selskaper.
Kommune
OsloViktige datoer
- Registrert i Merverdiavgiftsregisteret
- Registrert i Enhetsregisteret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Selskapet ble stiftet
Kilde: Brønnøysundregistrene. Opplysninger kan være forsinket sammenlignet med kilderegisteret.
Roller og eiere
Daglig leder
- Martin Aker (61)
Daglig leder
Regnskapsfører
- VIEW GROUP AS
Regnskapsfører
Styre
- Eirik Espenes (53)
Styremedlem
- Martin Aker (61)
Styrets leder
- Mathias Moe Nilsen (34)
Styremedlem
- Nils Eivind Risvand (58)
Styremedlem
Eiere
| Navn | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| MARTIN AKER | 53 280 | 42.61% |
| RICEWATER HOLDINGS AS | 25 297 | 20.23% |
| MATHIAS MOE NILSEN | 24 380 | 19.50% |
| KNUT BRYNJAR REINFJORD | 10 600 | 8.48% |
| EIRIK ESPENES | 7 616 | 6.09% |
| DISPLAY COMPANY AS | 667 | 0.53% |
| WILLE INVEST AS | 667 | 0.53% |
| OLE WILLIAM SANDBORG | 420 | 0.34% |
| RONMEL AS | 266 | 0.21% |
| CATHRINE STRØMME LILLEBERGEN | 160 | 0.13% |
| BELLA B HOLDING AS | 150 | 0.12% |
| MULIGHET AS | 150 | 0.12% |
| NHB INVEST AS | 140 | 0.11% |
| HANS MARTIN KRISTIANSEN | 134 | 0.11% |
| KENT-OVE DOLMSET | 130 | 0.10% |
| MINDNES GRUPPEN AS | 100 | 0.08% |
| MARTIN JAHR ANDERSEN | 80 | 0.06% |
| OLLE-ANDERS DYPVIK | 75 | 0.06% |
| BJØRNAR RAEN | 70 | 0.06% |
| ANDREAS AUNE | 66 | 0.05% |
| DANIEL MARVIK VEGGEBERG | 60 | 0.05% |
| BALANSERT CONSULTING AS | 50 | 0.04% |
| ALEKSANDER HOLMEN | 40 | 0.03% |
| HOLD ME TIGHT AS | 40 | 0.03% |
| LIV MALVIK | 40 | 0.03% |
| MARIUS BERG | 40 | 0.03% |
| OTTAR RUSTAND | 40 | 0.03% |
| CATO LINDHEIM | 30 | 0.02% |
| DANIELSEN PHOTOGRAPHY AS | 27 | 0.02% |
| VEGARD HJELMEN | 27 | 0.02% |
| EIVIND SKOMEDAL | 20 | 0.02% |
| OVE RAGNAR DUESUND | 20 | 0.02% |
| THOMAS LIE PEDERSEN | 20 | 0.02% |
| CHRISTIAN HANSEN FJELL KAMHAUG | 15 | 0.01% |
| ANDERS KRISTOFFER OTTESEN | 14 | 0.01% |
| FLEMMING BO STENGELSHØJ CHRISTOFFERSEN | 14 | 0.01% |
| HELENA ELVATUN | 14 | 0.01% |
| LEIF NORMANN SØBERG | 14 | 0.01% |
| MARCO RAMPOLDI | 14 | 0.01% |
| KVADSHEIM & JOHANSEN HOLDING AS | 10 | 0.01% |
| MARIUS REITAN STENVIK | 10 | 0.01% |
| SVEIN ERIK ROGSUND VÅLERENGA BAKKE | 10 | 0.01% |
| MARTA STENSEN | 8 | 0.01% |
| GRY MERETHE KVEBÆK | 7 | 0.01% |
| IMPACT CLUB | 7 | 0.01% |
| TELEK AS | 7 | 0.01% |
Konsernstruktur
Se morselskap, datterselskaper og andre registrerte eierforbindelser for virksomheten.
Nettverk rundt selskapet
Denne oversikten viser direkte koblinger via personer med aktive roller i begge selskaper.
Finansielle nøkkeltall
Se siste tilgjengelige årsregnskap med inntekter, resultat, balanse, nøkkeltall og risikosignaler.
Henter siste regnskapstall …
Kunngjøringer
Se offentlige kunngjøringer om blant annet registrering, endringer, avvikling og konkurs fra Brønnøysundregistrene.
Varemerker
Se registrerte varemerker, status, type, registreringsdato og søknadsnummer fra Patentstyret.
Finn lignende selskaper
Finn selskaper i samme bransje og område, rangert etter hvor godt de ligner denne virksomheten.