PICTERUS AS
Oversikt
Kjøpmannsgata 61, 7011, TRONDHEIM
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registrert
- 24.06.2015
- Stiftet
- 08.06.2015
- Sist innsendte årsregnskap
- 2025
- Ansatte
- 16
- Kapital
- 1 395 478
- Aksjer
- 11 006 277
Siste tilgjengelige regnskap
Regnskapsår 2025- Driftsinntekter
- 451 628
- Årsresultat
- -31 813 119
- Egenkapital
- 2 057 653
Aktivitet
Utvikling og salg av diagnostiseringsverktøy for gulsott.
Vedtektsfestet formål
Å tilby diagnostiseringsverktøy for gulsott til alle verdens innbyggere og direkte eller indirekte delta i selskap med lignende formål. Selskapet skal til enhver tid være økonomisk bærekraftig, men skal også innrette virksomheten slik at den vil forsøke å tilby verktøyet også til områder og personer med lite ressurser.
Kommune
TrondheimViktige datoer
- Registrert som arbeidsgiver
- Registrert i Enhetsregisteret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Selskapet ble stiftet
- Registrert i Merverdiavgiftsregisteret
Kilde: Brønnøysundregistrene. Opplysninger kan være forsinket sammenlignet med kilderegisteret.
Roller og eiere
Daglig leder
- Tormod Thomsen (54)
Daglig leder
Regnskapsfører
- TRONDHEIM REGNSKAPSKONTOR AS
Regnskapsfører
Revisor
- BDO AS
Revisor
Styre
- Alfred Koch (50)
Styremedlem
- Alyssa Michelle Abo-Lubitz (49)
Styremedlem
- Arne Ulrich Kirchner (59)
Styremedlem
- Christian Larsen Temte (48)
Styremedlem
- Tormod Thomsen (54)
Styrets leder
Eiere
Viser de 50 største eierne.
| Navn | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| EIC FUND | 2 209 566 | 19.81% |
| ARNE ULRICH KIRCHNER | 1 656 548 | 14.85% |
| ALPHASTAR AS | 1 350 508 | 12.11% |
| SYMJE AS | 1 168 324 | 10.48% |
| FRITS VAN HOUT | 1 025 943 | 9.20% |
| JOHN ERIK MATHIESEN HOLDING AS | 629 311 | 5.64% |
| PICTERUS EMPLOYEE INVEST AS | 559 982 | 5.02% |
| FARVATN VENTURE AS | 462 689 | 4.15% |
| IVROTH & CO AB | 333 510 | 2.99% |
| NEONATAL INVEST AS | 257 732 | 2.31% |
| SALMOSERVE AS | 207 525 | 1.86% |
| TEMTE INVEST AS | 195 877 | 1.76% |
| IHC HEALTHCARE INC | 179 154 | 1.61% |
| ASTRID KORNBERG BJØRKE | 114 074 | 1.02% |
| LISE RANDEBERG HOLDING AS | 100 000 | 0.90% |
| E14 II INVEST AB | 73 885 | 0.66% |
| TÁRIK SALEH SALEM | 62 000 | 0.56% |
| GEIR AMSJØ | 45 290 | 0.41% |
| HOLTANNA AS | 41 234 | 0.37% |
| DEBORAH KATHERINE HILL | 35 498 | 0.32% |
| JAN ALEXANDER OTTOSEN BERG | 30 295 | 0.27% |
| CARSTEN HASSELBALCH | 25 773 | 0.23% |
| KENNETH STRØMDAHL | 25 773 | 0.23% |
| PARRISH HOLDINGS APS | 25 773 | 0.23% |
| ANNA CAMILLA STENBERG | 25 246 | 0.23% |
| PRO AS | 22 206 | 0.20% |
| FILTRA HOLDING AS | 21 346 | 0.19% |
| LOBKE MARIJN GIERMAN | 20 000 | 0.18% |
| FOSSEN FINANS AS | 15 364 | 0.14% |
| NIELS JOSEFSEN | 13 824 | 0.12% |
| TEIT E JOHANSEN | 10 309 | 0.09% |
| ALMA ÅSLUND | 10 100 | 0.09% |
| NETCENTRIC SYSTEMS AS | 7 359 | 0.07% |
| B&O INVEST AS | 5 155 | 0.05% |
| DOROTHEA MALLI | 5 000 | 0.04% |
| LDS AS | 4 617 | 0.04% |
| SIIN CAPITAL AB | 2 062 | 0.02% |
| THILO REICH | 2 000 | 0.02% |
| GJØSTØL INVEST AS | 1 234 | 0.01% |
| BENJAMIN WOODRUFF MIKLOZEK | 1 191 | 0.01% |
| CHANGE COM AS | 1 191 | 0.01% |
| DAG WILFRED REYNOLDS | 1 191 | 0.01% |
| HEIBERG INDUSTRIES AS | 1 191 | 0.01% |
| JAN MAGNUS SELLE RØKKE | 1 191 | 0.01% |
| JO EGIL TOBIASSEN | 1 191 | 0.01% |
| KEEP EXPANDING AS | 1 191 | 0.01% |
| LATEBRO AS | 1 191 | 0.01% |
| MARSTAL AS | 1 191 | 0.01% |
| MS INVEST AS | 1 191 | 0.01% |
| MYLAR EIENDOM AS | 1 191 | 0.01% |
Konsernstruktur
Se morselskap, datterselskaper og andre registrerte eierforbindelser for virksomheten.
Nettverk rundt selskapet
Denne oversikten viser direkte koblinger via personer med aktive roller i begge selskaper.
Finansielle nøkkeltall
Se siste tilgjengelige årsregnskap med inntekter, resultat, balanse, nøkkeltall og risikosignaler.
Henter siste regnskapstall …
Kunngjøringer
Se offentlige kunngjøringer om blant annet registrering, endringer, avvikling og konkurs fra Brønnøysundregistrene.
Varemerker
Se registrerte varemerker, status, type, registreringsdato og søknadsnummer fra Patentstyret.
Finn lignende selskaper
Finn selskaper i samme bransje og område, rangert etter hvor godt de ligner denne virksomheten.